Gizle
Kafa Topu Oyunu

Kafa Topu Oyunu

İnternette çıktığı günden bugüne kadar milyonlarca çocuk ve hatta ebeveyn tarafından oynanan kafa topu oyunu ile karşınızdayız. Kafa futbolu oynamak isteyenlerin ilk göz ağrısı olan bu oyun, çocukların fenomeni olduğu ve oynamaktan büyük zevk aldıkları müthiş bir oyun idi. Fakat günümüzde Online Kafa Topu oyunu ile yeni bir fenomen türedi. Mobil cihazlar için üretilmiş olan Online Kafa Topu, klasik kafa topu oyunlarının özelliklerine yeni ilaveler ile sadece ülkemizde değil, dünya geneli popüler olmayı başardı. Online Kafa Topu oyunu sitesinde muadillerini bulabileceğiniz bu oyunda rakibinizi topçu kafa futbolcunuzla yenmeye çalışacaksınız. Grafik özelliklerinin çok iyi derecede olduğunu düşündüğümüz bu oyunda para kazanabilir, oyuncunuzun özelliklerini değiştirebilir ve hatta kıyafetini dahi güncelleyebilirsiniz. Dünyanın diğer ucundaki bir arkadaşınızla dahi aynı platformda buluşup bu oyunu oynama fırsatınız var.
Yalnız şurasını unutmamak gerekir. Online Kafa Topu oyunu, kafa topu oyunlarının gelişmiş bir şeklidir. Mobil cihazlar için yazılmış olan bu oyuna bakarak önceki versiyonları çöpe atmamak lazım. Onların grafik ve özellik olarak gelişmiş şeklini temsil etse de çekirdek veya özü aynıdır. Çocukların daha keyifli vakit geçirmeleri için teknolojinin kullanıldığı gelişmiş bir oyun yazılımıdır. Bunu belirttikten sonra dönelim kafa topu oyunlarına. Topçu kafalar ile birçok çeşit kafa topu oynamanız mümkün. Yeni çıkan ve yine android uygulamalarda da oynanabilen HTML5 destekli oyunlar arasında Kafa Futboluda mevcuttur. Topçu Kafalar kategorisi altında bu oyunları topyekün bulmanız mümkün. Neler mi var? Futbol yıldızları ile Avrupa Kupası, Kafa Topu Avrupa Şampiyonası gibi oyunlar mevcuttur. Ayrıca beraberinde eski versiyon olmalarına karşın kafa basketbolu, kafa voleybolu, kafa tenisi gibi oyunları da bu kategori altında bulmanız mümkündür. Eski versiyon Avrupa Şampiyonlar Ligi gibi maçları yapabileceğiniz topçu kafalar oyunlarını bulabilirsiniz.
Popüler oyunlardan söz açılmışken son olarak şunu da belirtelim. Bu aralar çiftlik işletme oyunları da çok meşhur hale geldi. İşlettiğin çiftlikten para kazanarak kendine yeni kazanç kapıları açanların olduğunu duymaktayız. Çiftlik oyunlarını çocuklar artık bir kazanç kapısı olarak görmektedirler. Popüler olmasının belki de en büyük nedenlerinden birisi bu olmaktadır. Popüler çiftlik oyunları oynamak isterseniz sizlere ciftlikoyunu.com.tr sitesini tavsiye edeceğiz. Burada aradığınız çiftlik oyunun mutlaka bulacaksınız. Kafa topu oyunlarının arasında çiftlik oyunları da iyi gidecektir. Hepinize iyi eğlenceler çocuklar..Toplam Oynama: 3512 kez

Örümcek Adam Oyunları

Örümcek Adam Oyunları